skip to Main Content

Výuka angličtiny

Potřebujete umět anglicky na profesionální úrovni, aby jste se mohli dobře prezentovat při obchodních či pracovních příležitostech? Naši lektoři mají mnohaleté pracovní zkušenosti v anglicky mluvicích zemích, vynikající angličtinu a jsou mistři ve výuce angličtiny.

Poskytujeme individuální i skupinové učební programy v příjemném studiu na okraji Liberce.

Výuku anglického jazyka rádi přizpůsobíme vašim schopnostem a tempu. Neučíme jen v našem studiu, ale docházíme také do firem nebo společností ve kterých učíme menší skupinky 2 – 4 lidí. Učení ve více lidech již bohužel nepřináší tak dobrý výsledek.

Díky situaci okolo Coronaviru a také pro mimo Liberecké zájemce je možná výuka přez Skype. Pokud máte dobré internetové připojení a hardware, tak není nic jednoduššího než lekci po Skypu vyzkoušet.

Pokud Skype nemáte, stáhněte si ho z tohoto odkazu stáhnout Skype

výuka angličtiny v Liberci
smiling man learning english

Proč se učit anglicky?

 • Cestování do zahraničí již pro vás nebude noční můra, ale příjemně strávený čas, protože se domluvíte a budete rozumět. Budete schopní si spoustu věcí zařídit sami a bez překladatele. Stanete se nezávislými.
 • Vaše děti budou moci studovat na zahraniční škole, pokud bude jejich angličtina na dobré úrovni.
 • Budete mít lepší vyhlídky na dobře placenou práci, pokud se domluvíte světovým jazykem
 • Studiem si udržujete mozek v dobré formě

Proč se učit anglický jazyk s námi?

   • Naši lektoři studovali na Univerzitách v Cambridge, kde také žili 17 let. Naše angličtina i akcent je na špičkové úrovni C2 – Proficiency.
   • Díky dlouhodobému pobytu v UK vám můžeme objasnit situace, tradice, zvyklosti, způsob života i chování různých společenských vrstev, které vám jen málokterý angličtinář objasní, protože je neměl čas zažít a poznat.
   • Poskytujeme špičkovou výuku orientovanou na výsledky v uvolněné atmosféře.