skip to Main Content

Letní příměstský tábor s angličtinou a outdoor aktivitami. Teď je možné si zamluvit místo.

Příměstký tábor vedený zkušenou a kvalifikovanou lektorkou a její asistentkou v malých skupinách s rodilými mluvčími. Děti se seznámí s běžnou britskou angličtinou v reálném prostředí interaktivně a zážitkovou formou. Probrané téma budou přes den rozšiřovat pomocí outdoorových aktivit. Vstupné, jízdné a obědy budou poskytnuty.

Cena tábora: 6000 Kč za dítě (v případě pozdějšího vyzvednutí možná dohoda za příplatek 250 Kč za hodinu)

Kdy a kde tábor probíhá?

Termíny jsou:

11.7. – 15.7.2022
8.8. – 12.8.2022

Tábor probíhá ve studiu JKCC, Březnická 640, Liberec 8, 460 08.

Pro koho je tábor určen?

Tábor je pro děti od 8 – 13 let (pokud máte starší dítě nezoufejte, plánujeme workshopy pro teenagery – v případě zájmu napište).

Děti přicházejí do studia JKCC v 8 hodin, kde mají první hodinu AJ ve skupinách dle jejich úrovně a pak se vydávají na venkovní aktivity dle témata dne. Na konci dne se vrací zpět do studia na závěrečnou hodinu AJ v které si zopakují co se ten den naučily. Rodiče vyzvedávají děti v 16 hodin. Děti dostanou svoje portfolio, které budou postupně vyplňovat a budou na něm moci stavět další rozvoj v budoucnu.

Platební podmínky

Při přihlášení můžete uhradit platbu buď celou nebo uhradíte zálohu 2.000,- Kč z ceny příměstského tábora a zbylou platbu uhradíte na základě doprovodných informací, které vám budou zaslány nejpozději 14 dní před termínem příměstského tábora. Doplatek ceny příměstského tábora musí být uhrazen vždy nejpozději 7 dní před začátkem konkrétního termínu tábora.

Níže najdete důležité informace o průběhu tábora a dokumenty, které je potřeba vyplnit, aby vaše dítě mohlo příměstský tábor navštívit.