skip to Main Content
Organizační poradenství

Organizační poradenství

Organizační poradenství nebo náš konzultant Vám a Vaší organizaci, společnosti či byznysu pomůže v mnoha směrech. Například se změnou Vaší organizace za účelem snížení nákladů, zlepšení produkce a kvality, dalším vývojem a strategií. Pokud máte organizační, strukturální či kulturní problém ve Vaší organizaci, pomůžeme Vám s analýzou, designem řešení a jeho aplikací. Pokud se chystáte na větší změny v organizaci, investice do organizačního konzultanta se Vám určitě vyplatí. Pomůze Vám zvládnout úskalí restruktrualizace a promyslet strategii jak ji zvládnout úspěšně s minimálními negativními důsledky. Máte zaměstnance či managery, kteří potřebují pomoc a nemáte na to vlastní odborníky? V tomto případě Vám můžeme poskytnout konzultanta a kouče, který vám může pomoci.

V minulosti jsme pomohli společnostem jako je Cambridgeshire County Council, pro který jsme pracovali ve vrcholném managementu a implementovali mnoho pozitivních řešení.

Chcete se dozvědet víc o organizačním poradenství a jak Vám můžeme pomoci?

Volejte, pište, majlujte.

Víme, že život občas bývá náročný a těžký. Někdy není jednoduché najít odpovědi na všechny otázky, kterým zrovna čelíte. Jsme tu, abychom vám v tom pomohli.

Adresa

Březnická 640,
Liberec 8, 460 08

Nebo využijte kontaktní formulář.