skip to Main Content

O nás

Bc. Jitka Kohoutová, MA (Hons), BSc (SW) 

je zkušená lektorka, konzultanka, koučka a supervizorka. Většinu svého profesionálního života strávila ve Velké Británii, kde pracovala jako senior manager a organisational consultant. Vyjma klasického vysokoškolského vzdělání a praxe v sociální práci a pedagogice Jitka absolvovala výcvik v counselling, Brief Solution Therapy přístup, systemic practice s dětmi, mládeží a rodiči.
Jitka získala prestižní Masters of Art jako organizační konzultantka v celosvětově proslaveném Tavistock institutu v Londýně. Jitka je též kvalifikovaná koučka a supervizorka.

BSc. Jakub Kohout

 

BSc. Jakub Kohout

je zkušený web designer-developer a social media promoter, ale také rád fotí a točí videa. Vystudoval Creative Online Design na ARU v Cambridge a také obdržel diplom za Internet Management and Web Design ze stejnojmené Cambridgeské univerzity.  Jakub vystudoval předměty jako Search Engine Optimisation, Web Design, Digital Imaging Software za který obdržel ve své skupině distinction za nejlepší kreativní zpracování. Jeho specializací je Vaše komunikace se světem a vývoj Vaší mediální prezentace. Pomůže Vám s Vaší marketingovou strategií a profilem v digitálním světě.

Externí spolupráce

Přestože jsme špičkoví odborníci čas od času se rozhodneme spojit síly s kolegy z oboru, aby jsme mohli poskytnout co nejlepší služby a dále naší nabídku rozvíjet. V současné době spolupracujeme s Technickou Univerzitou v Liberci a s mezinárodní recruitment company.

Popřípadný zájem o spolupráci s Vámi rádi prodiskutujeme – můžete nám bud napsat email, zavolat či vyplnit tento velmi krátký formulář.

Jestli máte zájem o spolupráci tak se nám ozvěte – můžete k tomu použít tento krátký formulář.