skip to Main Content

Osobní koučink

Jistě jste již slyšeli o osobním koučinku?

To je víceméně důvod, proč jste tady. Pokud potřebujete zlepšit váš život a hledáte kouče který si na něj jen nehraje, jste tu správně.

Za svou praxi jsme pomohli klientům vyřešit jejich osobní i profesní složité situace.

Rádi pomůžeme i vám stát se lepším, zdravě asertivním člověkem, který si jde úspěšně za svým cílem. Níže je okruh kategorií s kterými vám můžeme pomoci.

Tento seznam není v žádném případě kompletní, protože Osobní koučink je velice individuální-osobní.

S čím vám rádi pomůžeme

 – lepší zvládání životních změn
– řešení životních dilemat
– lepší náhled do vlastního chování a pozitivní změna motivace
– zlepšení rovnováhy mezi prací a volným časem

– lepší schopnost zpracovat negativní životní zážitky
– zlepšení komunikace s ostatními
– zvýšení šance na pracovní postup
– příprava na pracovní pohovor
– zlepšení produktivity

Bc. Jitka Kohoutová, MA (Hons), BSc (SW) 

je zkušená koučka, konzultanka, lektorka a supervizorka. Většinu svého profesionálního života strávila ve Velké Británii, kde pracovala jako Senior manager a Organisational consultant. Vyjma klasického vysokoškolského vzdělání a praxe v sociální práci a pedagogice Jitka absolvovala výcvik v Counselling, Brief Solution Therapy přístup, Systemic Practice s dětmi, mládeží a rodiči.

Jitka se specializuje na Osobní koučink. Můžete jí navštívit v Dolním Hanychově v Liberci 8. Pokud jste manažer můžete také využít management koučink, který je Jitce také velmi blízký a v kterém má mnoho let zkušeností a vynikajících výsledků díky studiu a práci v zahraničí.

Jitka získala prestižní Masters of Art jako organizační konzultantka v celosvětově proslaveném Tavistock institutu v Londýně. Jitka je též kvalifikovaná koučka a supervizorka. Působila jako Head of Services v Cambridge, kde pracovala po mnoho let pro Cambridgeshire County Council. Navrhovala, implementovala a spouštěla pilotní projekty pro vládu v Cambridgeshire a jiných okresech.

Pro svůj klidný postoj, férové jednání a determinaci byla považována za jednoho z nejlepších managerů jejími kolegy i nadřízenými.

Případný zájem o spolupráci s Vámi rádi prodiskutujeme.

Volejte, pište, majlujte.

Víme, že život občas bývá náročný a těžký. Někdy není jednoduché najít odpovědi na všechny otázky, kterým zrovna čelíte. Jsme tu, abychom vám v tom pomohli.

Adresa

Březnická 640,
Liberec 8, 460 08

Nebo využijte kontaktní formulář.