skip to Main Content

Management koučink

Bc. Jitka Kohoutová, MA (Hons), BSc (SW) 

je zkušená managerka, lektorka, konzultanka, koučka a supervizorka. Většinu svého profesionálního života strávila ve Velké Británii, kde pracovala jako Senior manager a Organisational consultant pro mnoho organizací včetně malých a středně velkých podnikatelů, neziskových organizací a státních organizací jako je například Cambridgeshire County Council. Vyjma klasického vysokoškolského vzdělání a praxe v sociální práci a pedagogice Jitka absolvovala výcvik v Counselling, Brief Solution Therapy přístup, Systemic Practice s dětmi, mládeží a rodiči.

Jitka získala prestižní Masters of Art jako organizační konzultantka v celosvětově proslaveném Tavistock institutu v Londýně a The OCM diplom pro koučink. Jitka je akreditovaná koučka a je registrovaná s EMCC.

Pokud potřebujete koučink pro managery, kteří nemluví česky, ale anglicky máme pro vás dobrou zprávu. Jitka mluví a píše perfektní angličtinou na úrovni C2 a má zkušenosti v management speaku a problematice nejen jako managerka, ale také jako konzultantka a koučka. Složila C2 – Cambridge English: Proficiency (CPE) což je nejvyšší možná kvalifikace z AJ.

Jistě jste již slyšeli o management koučinku?

To je víceméně důvod, proč jste tady. Pokud potřebujete zlepšit váš život a hledáte kouče který si na něj jen nehraje, jste tu správně.

Za svou praxi jsme pomohli klientům vyřešit jejich osobní i profesní složité situace.

Rádi pomůžeme i vám stát se lepším, zdravě asertivním člověkem, který si jde úspěšně za svým cílem. Níže je okruh kategorií s kterými vám můžeme pomoci.

Tento seznam není v žádném případě kompletní.

Exekutivní koučink

S čím vám rádi pomůžeme

– podpora a rozvojový program pro talentované managery, kteří buď chtějí postoupit v jejich kariéře nebo postoupili a čelí novým výzvám
– strategická vize a pochopení firemní kultury
– zlepšení komunikačních schopností a sebeprezentace
– delegace úkolů a prezentace na veřejnosti
– chování na schůzích a schopnost řídit týmy

 – zlepšení produktivity individuálně či pro týmy
– zlepšení kvality služeb a snížení počtů stížností
– zlepšení týmové spolupráce
– zlepšení teamové či byznys image a reputace
– změna kultury a chování v týmu
– workshopy na téma komunikace, zpětné vazby a kulturní kompetence

Jitka se specializuje na management koučink. Můžete jí navštívit v Dolním Hanychově v Liberci 8. Pokud potřebujete poradit v osobním životě, můžete využít Osobní koučink, který je Jitce také velmi blízký.

Pro svůj klidný postoj, férové jednání a determinaci byla považována za jednoho z nejlepších managerů jejími kolegy i nadřízenými.

Případný zájem o spolupráci s Vámi rádi prodiskutujeme.

Volejte, pište, majlujte.

Víme, že život občas bývá náročný a těžký. Někdy není jednoduché najít odpovědi na všechny otázky, kterým zrovna čelíte. Jsme tu, abychom vám v tom pomohli.

Adresa

Březnická 640,
Liberec 8, 460 08

Nebo využijte kontaktní formulář.