skip to Main Content

Co nabízíme?

Nabízíme profesionálni, kvalifikované individuální a skupinové poradenství ve formě koučinku a workshopů. Dále Vám můžeme poskytnout profesionální organizační konzultace, které mohou zahrnout vývoj organizace, zlepšení managementu, project management a podporu pro organizace které procházi změnou nebo se na ni chystá.

Naším cílem je s Vámi najít řešení, které Vám pomůže ve Vašem růstu a vývoji. Nejsme terapeuti, psychologové či trenéři. Jsme profesionální kouči a organizační konzultanti, kteří Vám pomůžou uskutečnit Vaše sny, postavit se Vašim výzvám a přepsat Váš příběh. Pomůžeme Vám najít individuální řešení Vašeho problému a jak rozvinout Váš potenciál.

Náš přístup je kombinací systemického myšlení, který je obohacen psychodynamickými prvky, brief solution focus přístupu a narrativní techniky. Ať už se jedná o osobní či profesní růst, anebo potřebujete pomoci s Vaším týmem, výkoností, školením či prezentací a organizační kulturou nabízíme holistický individuální přístup díky kterému dokážete sebe či svůj tým rozvinout k maximálnímu výkonu.

Máte li zájem vyplnte krátký formulář a my Vám obratem odpovíme.